Gyakornok a személyzet – és szervezetfejlesztés területén, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.05.19.
col-wide

Állás leírása:

Mint a stratégiai személyzet- és szervezetfejlesztésért felelős csapatnak, feladatunk az Audi Hungaria humán stratégiájának kiépítése.

Célunk, hogy az általunk fejlesztett eszközök és ajánlatok segítségével az egész vállalatot felkészítsük a jövőbeni követelményeknek megfelelően. Az összgazdasági és vállalatpolitikai keretfeltételeket figyelembe véve gondoskodunk a célzott kompetencia- és tudásközpont kiépítéséről.

Ezen felül az Ötletbörze keretein belül teret biztosítunk a kreativitás számára, ugyanis a motivált, magasan kvalifikált illetve jól képzett munkatársak képezik a sikereink motorját, mely által sokrétű ismeretekre fog szert tenni a személyzetfejlesztés különböző részeiben.

Feladatok

Az Audi Hungaria Ötletmenedzsment koordinációjának támogatása

Az Ötletbörze marketingstratégiájának támogatása

Ötletbörze rendszer működésének támogatása

Folyamatátdolgozás a konszernötletekkel való eljáráshoz

A konszernfolyamatok beépítése az Audi Hungaria Ötletbörzéjébe

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

A munkáltató elvárása:

Felsőfokú tanulmányok emberi erőforrások / közgazdász / nemzetközi kapcsolatok / nemzetközi kommunikáció vagy egyéb gazdasági jellegű képzésben, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum 5 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

Legalább heti 4 munkanap vállalása

Minimum középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Terhelhetőség, nyitottság, határozott fellépés

Monotonitástűrés, pontosság, precizitás

Magyar nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sipos Edina válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9135