Karbantartó - Járműgyártás, Karosszériaüzem, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.05.19.
col-wide

Állás leírása:

A gyárbővítés szerves részét képező új Karosszériaüzemben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizálás mellett készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. A gyártósorok összetettségét jelzi, hogy több, mint 900 robot közreműködésével évente 125.000 csúcstechnológiás karosszéria fog elkészülni új gyártósorainkon.

Feladatok

Javítási és karbantartási feladatok elvégzése az automatizált gyártósorokon és robotokon

Sérült alkatrészek szétszerelése, javítása és összeszerelése

Karbantartási munkálatok megtervezése és előkészítése

Kapcsolattartás a karbantartó mérnökökkel, gyártással és a területi vezetőkkel

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

A munkáltató elvárása:

Középfokú műszaki végzettség

Legalább 3 éves karbantartói munkakörben szerzett munkatapasztalat

Pneumatikai vagy hidraulikai ismeretek

Elektronikai, mechanikai vagy villamos ismeretek

Német nyelvtudás előnyt jelent

Többműszakos munkarend vállalása

Számítógépes ismeretek

Csapatmunkára való nyitottság

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés

Terhelhetőség, rugalmasság

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Bedők Fanni válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 4602