IT Folyamat- és rendszerfelelős mérnök – Járműgyártás támogatása, Győr

col-narrow-left

Település:

Győr

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2017.05.19.
col-wide

Állás leírása:

Az Audi Hungaria ezen Informatikai területe felel a járműgyártást támogató szoftverek üzemben tartásáért, valamint az új igények napi üzemben vagy projektben történő megvalósításáért, azokhoz tartozó folyamat tanácsadásért.

Feladata a járműgyártást támogató rendszerekhez tartozó igények felmérése, egyeztetése, megvalósításuk koordinálása, IT projektek vezetése, szükség esetén az Audi AG és VW Konszern IT területeivel történő kapcsolattartás biztosítása. Emellett fontos a napi üzemeltetés ismerete, az aktuális problémák követése.

Feladatok

A járműgyártást támogató rendszerek ismerete, software és hardware felépítésben

A járműgyártás területeinek, azok kapcsolattartóinak, valamint a területeken zajló folyamatok ismerete

Szakterületi igények egyeztetése és a megvalósítás támogatása, az IT projekt management előírásainak megfelelően

Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megbízóval, az érintett társterületekkel és technikai támogató csoportokkal

A járműgyártást támogató rendszerek üzemeltetési feladatainak ismerete

Beosztás szerinti készenléti munkavégzés, valamint hétvégi szoftver karbantartások tervezése, támogatása

Részvétel IT folyamatok kialakításában, dokumentálásában, támogatásában

Nemzetközi projektekben való részvétel

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

A munkáltató elvárása:

Egyetemi vagy főiskolai informatikai szakirányú végzettség

2-3 éves IT üzemeltetési szakmai tapasztalat nagyvállalati informatikai környezetben előnyt jelent

Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban (napi kapcsolat az ügyfelekkel)

Windows (kliens-szerver) és Unix/Linux alapismeretek, üzemeltetési ismeret előnyt jelent

Konfiguráció és üzemeltetési tapasztalat IIS / MSSQL Server 2014 technológiával előnyt jelent

DB2, MSSQL, Oracle adatbáziskezelők ismerete, SQL előnyt jelent

ITIL alapismeret

Ügyfélorientált szemléletmód

Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, analitikus gondolkodás

Jó kommunikációs készség

Megbízhatóság, stressztűrő képesség

Rugalmasság, nyitottság nemzetközi kapcsolatokra

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Motiváció folyamatos képzésekre

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Csányi Ildikó válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 3234