Marketingmenedzser, Szeged

col-narrow-left

Település:

Szeged
col-narrow-right

Feltöltve:

2017.05.04.
col-wide

Foglalkozások:

Marketing, reklám, PR: Marketing menedzser

Állás leírása:

A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő, meghatározó médiavállalata, Csongrád megye és Szeged meghatározó médiacsoportja, a Délmagyarország napilapot és online-t kiadó társaságának vezetői csapatába

MARKETINGMENEDZSER

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:
  • A Délmagyarország napilap és online termékek márkastratégiájához illeszkedő marketingtervek, koncepciók elkészítése
  • Éves marketingtervek készítése, kampánytervezés, lebonyolítás
  • Marketingkommunikáció tervezése, irányítása, lebonyolítása
  • Kreatív anyagok, koncepciók fejlesztése
  • Olvasói marketingkampányok, akciók tervezése, lebonyolítása
  • Előfizetői promóciós programok fejlesztése, irányítása
  • Rendezvények szervezése, kivitelezése
  • B2B, B2C kommunikáció irányítása, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás marketing területen a Társaság beszállító partnereivel
  • Marketingfolyamatok irányítása, felügyelete, a marketing költségvetés betartása
Elvárások:
  • Többéves marketingkommunikációs gyakorlat
  • Felsőfokú marketingkommunikációs végzettség
  • Jó szervezőképesség, határozottság, vezetői képességek
  • Kreativitás, pontosság, gyors munkavégzés
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Média területen szerzett tapasztalat előny
  • Idegen-, lehetőleg angol nyelvtudás előny
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató vezetés, dinamikus csapat
  • Színvonalas munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezését – szakmai önéletrajzzal együtt – marketing.allas@lapcom.hu e-mail-címre várjuk 2017. június 20-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Szabadkai út 20. Szeged
Telefon: 62/567-888