Hegesztő, Szeged

col-narrow-left

Település:

Szeged
col-narrow-right

Feltöltve:

2018.01.03.
col-wide

Foglalkozások:

Építőipar és ingatlan: Hegesztő

Állás leírása:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

HEGESZTŐ

Feladatok:
  • Acélszerkezeti elemek hegesztése műszaki dokumentáció alapján
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • CO2-fogyóelektródás hegesztési minősítés
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
Ajánlat:
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + kiemelt túlórapótlék + mozgóbér)
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Jelentkezni a humaneroforras@alukonstrukt.hu e-mail-címen, a tárgyban „HEGESZTŐ” megjelöléssel, magyar nyelvű önéletrajz elküldésével, valamint a +36-70/235-5978-as telefonszámon lehet.
Cégadatok
Alukonstrukt Kft.
Budapesti út 8. Szeged
Telefon: +36-70/235-5978