Minősített hegesztő,

col-narrow-left

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2018.01.03.
col-wide

Foglalkozások:

Gépipar: Hegesztő

Állás leírása:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

MINŐSÍTETT HEGESZTŐ

Feladatok:
  • Acélszerkezetek hegesztése gyártmánytervek, kiviteli tervek alapján
  • Szükség szerint üzemi gyártási feladatok
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Érvényes minősített hegesztői vizsga
  • Szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
A minősítésekben lévő kisebb hiányosságok, esetleg lejárt érvényességek orvosolhatóak megfelelő minőségű munkavégzés esetén.

Előny:
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
Ajánlat:
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Gépjárművet, munkaeszközt, munkavédelmi eszközöket, szállást biztosítunk
Munkavégzés helye:
  • A munkavégzés helye országosan változó
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: humaneroforras@alukonstrukt.hu, a tárgyban „MINŐSÍTETT HEGESZTŐ” megjelöléssel.
Cégadatok
Alukonstrukt Kft.
Budapesti út 8. Szeged
Telefon: +36-62/554-424